Hakkımızda

İmaretçioğlu LTD. cam ampuller içerisinde küçük hacimli parenteral solüsyonların (1 mL – 15 mL) dolumunda uzmanlaşmış fason üretim yapan bir firmadır.
Üretim tesisimiz son teknolojiye göre dizayn edilmiş olup, cGMP standartlarına göre çalışmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet vermektedir.
Firmamız, 2007 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından onay almıştır. Firmamız, birçok müşteri tarafından yapılan denetimlerde başarı göstermiştir.


Misyonumuz

İmaretçioğlu olarak misyonumuz yüksek kalitede ve güvenli jenerik ürünler sunmaktır.


Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye pazarında büyümemizi ilerletmek ve yurtdışı pazarında aktif olmaktır.


Değerlerimiz

Çalışanlarımızın yüksek etik standartlarından dolayı müşterilerimiz bize güven ve saygı duymaktadır.


Kalite Politikamız

- Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim standartlarına ve yasal şartlara riayet ederek sadece iç piyasada değil dış ülke pazarlarında da tercih edilebilir olmak için günün şartlarına uygun teknolojik yatırımlarla kendini sürekli yenilemek.
- Yaptığımız düzenli kalite kontrol faaliyetleri ile verimli çalışmayı ön planda tutarak ürün kalitesini arttırmak ve çalışmalarımızda kalite bilinci çerçevesinde; siparişlerin zamanında üretimini, teslimatını gerçekleştirerek müşterilerimizin her yönüyle optimum güvenini kazanmak.
- Tüm çalışanların kalite yönetimine katılmasını sağlayarak Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirerek etkinliğini arttırmak.